Gösta Werner litografi

Gösta Werner litografi
Gösta Werner litografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WERNER, Gösta (1909-92): "Gloire aux femmes" signerad och daterad Gösta Werner -68, 16/60, färglitografier, ca 47x39 cm

260141

2014-08-24