Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WERNER, Gösta (1909-92): "Gloire aux femmes" signerad och daterad Gösta Werner -68, 16/60, färglitografier, ca 47x39 cm
260141
2014-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här