Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, fanérat med alrot, svärtad fot, höjd 71, 50x34,5 cm
Slitage, smärre komplettering
260143
2014-08-27
Gör en kostnadsfri värdering här