Fällbord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, fanérat med alrot, svärtad fot, höjd 71, 50x34,5 cm

Slitage, smärre komplettering

260143

2014-08-27