Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CALDER, Alexander (USA 1898-1976) efter: Komposition, numrerad 74/300, signerad i trycket, färgserigrafi, ca 72x52 cm
260145
2014-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här