Relief
2014-08-24
260155
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RELIEF, 1900-talets första hälft, patinerad gips, i form av kvinna, 46x39 cm
Lagningar samt nagg