Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WAROCZEWSKI, K. (Polen): Kustmotiv, signerad och daterad K. Waroczewski Warszawa 14X1896 roku (år), olja på träpannå, ca 30x72 cm
Vågig pannå, övermålning
260169
2014-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här