Damarbetsbord sengustavianskt
Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DARMARBETSBORD, sengustavianskt, mahognybetsad björk, uppfällbar lådinredning, benen med inlagda droppbeslag av ben, höjd 75, uppfälld 91, 48,5x32,5 cm
Slitage, fanerlagningar, smärre skador
260170
2014-08-28