Damarbetsbord sengustavianskt

Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt
Damarbetsbord sengustavianskt

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DARMARBETSBORD, sengustavianskt, mahognybetsad björk, uppfällbar lådinredning, benen med inlagda droppbeslag av ben, höjd 75, uppfälld 91, 48,5x32,5 cm

Slitage, fanerlagningar, smärre skador

260170

2014-08-28