Harald Sallberg etsningar Stockholmsmotiv

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALLBERG, Harald (1895-1963): 2 st, Utsikt från Slottet över Mynttorget och Slottskajen samt Utsikt mot Söder, signerade Harald Sallberg, den ena numrerad 159/310, etsningar, 24x32,5 resp 17x29,5 cm

260173

2014-08-24