The Beatles Poster 1960-tal
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Help" / "Hjälp!", Bok-Lito AB Borås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 723, 99x69 cm
Kuntoraportti
Tuschnotering "Måndag 10/9 19.30", fläck, smärre vikveck
260174
Päivämäärä:
2014-09-06