The Beatles Poster 1960-tal
Klubbat för:
9 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Yellow Submarine" / "Gul, gul, gul, är vår undervattningsbåt", Bok-Lito AB Borås 1968 Sverige, stämpelnumrerad 504, 99x69 cm
Kuntoraportti
Smärre vikveck
260179
Päivämäärä:
2014-09-06