Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAJ BRING (1880-1971), Stadsbild, olja på pannå, signerad och daterad -54, 53x45 cm
260183
2014-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här