Boo Kjellstrand olja

Boo Kjellstrand olja
Boo Kjellstrand olja
Boo Kjellstrand olja
Boo Kjellstrand olja
Boo Kjellstrand olja
Boo Kjellstrand olja

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

KJELLSTRAND, Boo: (1900-tal): Komposition, signerad och daterad BooK -71, olja på duk 62x68 cm

260195

2014-08-25