Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JERNBERG, August (1826-1896): Köksinteriör med man och hund, signerad och daterad A. Jernberg, 1869, olja på duk, ca 56x45 cm
Renoverad, mindre skador
260198
2014-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här