Bokylla i empirestil

Bokylla i empirestil
Bokylla i empirestil
Bokylla i empirestil
Bokylla i empirestil
Bokylla i empirestil
Bokylla i empirestil
Bokylla i empirestil
Bokylla i empirestil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA, 1900-tal, empirestil, mahognyfanér, delvis skuren dekor,lejontassar, höjd 147, 120x36 cm

Slitage och fanérskador

260199

2014-08-24