Joseph Charles Reed oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

REED, Joseph Charles (1822-1877): Landskap med skördefolk, signerad J C Reed, akvarell, ca 38x69 cm, ramad

Smärre ålderfläckar, hanteringsveck

260203

2014-08-24