Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
REED, Joseph Charles (1822-1877): Landskap med skördefolk, signerad J C Reed, akvarell, ca 38x69 cm, ramad
Smärre ålderfläckar, hanteringsveck
260203
2014-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här