Dalmata-Veneto skola Konungarnas tillbedjan

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

VENETO-DALMATA SKOLA (1600-tal): Konungarnas tillbedjan, olja på pannå, 47x38 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS: Antikhandlare Gully Klingberg, Druvan antik, Stockholm

Smärre pannåskador

260205

2014-08-27