Teckningar av Siri Derkert och Liss Eriksson

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): Figurkomposition, signerad S. Derkert, otydlig text, teckning, 21x29,5 cm, oramad, samt ERIKSSON, Liss (1919-2000): Kvinna, signerad Liss Er., daterad á tergo -92, teckning, ca 27x23 cm

Gulnader

260208

2014-08-24