Edmond van Dooren oljemålning

Edmond van Dooren oljemålning
Edmond van Dooren oljemålning
Edmond van Dooren oljemålning
Edmond van Dooren oljemålning
Edmond van Dooren oljemålning
Edmond van Dooren oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAN DOOREN, Edmond, (1900-tal): Landsväg, signerad och daterad E. van Dooren 1913, olja på duk, ca 60x50 cm

Krackeleringar

260209

2014-08-24