Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Invention 1, signerad och daterad Albert Johansson 1988, olja på pannå, 34,5x50,5 cm
260227
2014-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här