Albert Johansson olja

Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja
Albert Johansson olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Invention 1, signerad och daterad Albert Johansson 1988, olja på pannå, 34,5x50,5 cm

260227

2014-08-25