Pablo Picasso litografier

Pablo Picasso litografier
Pablo Picasso litografier
Pablo Picasso litografier
Pablo Picasso litografier

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): 1 par, "Le vieux roi," signerade och daterade i trycket Picasso 6/1 -59, litografier, 64,5x50 cm

260230

2014-08-24