The Beatles Poster 1960-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BIOGRAFAFFISCH, The Beatles, "Yellow Submarine" / "Gul, gul, gul, är vår undervattningsbåt", Bok-Lito AB Borås 1968, Sverige, stämpelnumrerad 5661, 69x32 cm
Tuschnotering "Kontrast 12-14 Dec. 19.30", smärre nålhål
260235
2014-09-06