Staffan Hallström litografier
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): (2 st) Tidningsläsare samt Utsnitt av ett schackspel, monogramsignerade SH i trycket, varav den ena i blyerts, färglitografier, mått ca 48,5x41cm numrerad 114/125 respektive 14x18 cm
En tavla med sprucket glas
260237
2014-08-24