Staffan Hallström litografier

Staffan Hallström litografier
Staffan Hallström litografier
Staffan Hallström litografier
Staffan Hallström litografier
Staffan Hallström litografier
Staffan Hallström litografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): (2 st) Tidningsläsare samt Utsnitt av ett schackspel, monogramsignerade SH i trycket, varav den ena i blyerts, färglitografier, mått ca 48,5x41cm numrerad 114/125 respektive 14x18 cm

En tavla med sprucket glas

260237

2014-08-24