Oscar Björck akvarell
2014-08-24
260252
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
BJÖRCK, Oscar (1860-1929): Landskapsvy med vatten, signerad Oscar Björck, akvarell, ca 51x44,5 cm