Oscar Björck akvarell

Oscar Björck akvarell
Oscar Björck akvarell
Oscar Björck akvarell
Oscar Björck akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BJÖRCK, Oscar (1860-1929): Landskapsvy med vatten, signerad Oscar Björck, akvarell, ca 51x44,5 cm

260252

2014-08-24