Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -77, märkt i trycket Lit K Wirth, färglitografi, HC VI/XL, ca 40x48 cm
260254
2014-08-24
Gör en kostnadsfri värdering här