Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

INDUSTRILAMPA, 1900-tal, emaljerad i svart, ca 56 cm, diameter 38 cm

Kuntoraportti

Slitage

260260

Päivämäärä:

2014-08-23