Félix Labisse litografi

Félix Labisse litografi
Félix Labisse litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LABISSE, Félix (Frankrike 1905-1982): Kvinna med mantel, signerad Labisse, numrerad 23/150, färglitografi, 68x44 cm

260270

2014-08-24