Félix Labisse litografi
2014-08-24
260270
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LABISSE, Félix (Frankrike 1905-1982): Kvinna med mantel, signerad Labisse, numrerad 23/150, färglitografi, 68x44 cm