Fernandez Arman litografi

Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi
Fernandez Arman litografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARMAN, Fernandez (Frankrike, född 1928): Komposition med fioler, signerad Arman, numrerad XVI/XX, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm

260316

2014-08-24