Olle Kåks litografi

Olle Kåks litografi
Olle Kåks litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÅKS, Olle (född 1941): "Night fight", signerad och daterad Kåks -82, färglitografi, numrerad 18/60, ca 64x46 cm

Hanteringsveck

260327

2014-08-24