Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PICASSO, Pablo (1881-1973): "L´Écuyère," signerad och daterad i trycket Picasso 21/4 -60, bildyta 49x63 cm

260334

2014-08-24