Félix Labisse litografi
2014-08-25
260342
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LABISSE, Félix (Frankrike 1905-1982): Kvinnor i trappa, signerad Labisse, EA, färglitografi, ca 56x44,5 cm
Smärre gulnader