Olle Nordberg oljemålning

Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning
Olle Nordberg oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NORDBERG, Olle (1905-1986):"Utsikt, Röros", signerad och daterad Olle Nordberg 58, olja på duk, ca 59x80 cm

Smärre färgbortfall

260352

2014-08-25