Olle Bonniér litografi
2014-08-25
260361
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONNIÉR, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Bonniér 1950, numrerad 51/60, färglitografi, 48x67 cm