Auguste Herbin serigrafi

Auguste Herbin serigrafi
Auguste Herbin serigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HERBIN, Auguste (Frankrike 1882-1960): "Unité", signerad Herbin, numrerad 22/150, färgserigrafi, ca 66x50 cm

260363

2014-08-25