Ronnie Wood
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
WOOD, Ronnie (född 1947): "Decades 30´s", föreställande: Bix Beiderbecke Lois Armstrong och ´Bunk ´ Johnson, färglitografi, 127/250, signerad Ronnie Wood, 71x100 cm
Kuntoraportti
260366
Päivämäärä:
2014-09-06