Ronnie Wood

Ronnie Wood
Ronnie Wood
Ronnie Wood
Ronnie Wood

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

WOOD, Ronnie (född 1947): "Decades 30´s", föreställande: Bix Beiderbecke Lois Armstrong och ´Bunk ´ Johnson, färglitografi, 127/250, signerad Ronnie Wood, 71x100 cm

Kuntoraportti

260366

Päivämäärä:

2014-09-06