Eva Zettervall blandteknik
2014-08-25
260372
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ZETTERVALL, Eva (född 1941): Figur, signerad Eva HZ, blandteknik på grafisk botten, ca 78x55 cm
Papperskador