Fat Murano

Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano
Fat Murano

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 1900-talets slut, Murano, glas, etsad, bemålad och delvis förgylld dekor, i botten graverad "Made for Rosén family from Bruber Murano 19.07.94", diameter ca 53 cm

Färgbortfall, botten med dedikation

260397

2014-08-25