Mona Huss-Wallin litografi

Mona Huss-Wallin litografi
Mona Huss-Wallin litografi

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Motiv från Lofoten, signerad M Huss W, numrerad 201/325, färglitografi, bildyta ca 54x60 cm

260398

2014-08-25