Mona Huss Wallin litografi

Mona Huss Wallin litografi
Mona Huss Wallin litografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Utsikt från Blasieholmen, signerad och daterad M Huss W -79, numrerad 283/450, färglitografi, bildyta ca 64x49 cm

260406

2014-08-25