Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 600 SEK
STJERNSTEDT, Sophie (1845-1927): Skärgårdsmotiv, signerad S. Stjernstedt, olja på duk, 38x29 cm
260428
2014-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här