Sophie Stjernstedt oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 600 SEK

STJERNSTEDT, Sophie (1845-1927): Skärgårdsmotiv, signerad S. Stjernstedt, olja på duk, 38x29 cm

260428

2014-08-25