Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
NILSON, Severin (1846-1918), tillskriven: "I trädgården, motiv från Halland", otydligt signerad och daterad Severin Nilsson 1878, olja på duk, 31x39 cm
Krackelering, färgbortfall
260429
2014-08-25
Gör en kostnadsfri värdering här