Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSON, Severin (1846-1918), tillskriven: "I trädgården, motiv från Halland", otydligt signerad och daterad Severin Nilsson 1878, olja på duk, 31x39 cm

Krackelering, färgbortfall

260429

2014-08-25