Meissenfigurin

Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin
Meissenfigurin

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FIGURIN med vas, porslin, Meissen, 1800-talets början, höjd 15 cm

mindre nagg, inre tillverksningsdefekt

260436

2014-08-25