Berndt-Rune Jäverbrandt grafiska blad
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JÄVERBRANDT, Berndt-Rune (född 1941): 4 st, Stockholmsmotiv, samtliga signerade Berndt-Rune Jäverbrandt, daterade 79 respektive 82, 83 och 91, numrerade 69/466 respektive EA, HC och 118/350, bildyta 45x34 cm
Två blad med dediceringar
260446
2014-08-25