Klubbat för:
5 600 SEK
5 000 SEK
ROOSVAL KALLSTENIUS, Gerda (1864-1939): Trädgårdsvy, signerad och daterad Gerda Roosval Kallstenius 89, olja på duk, ca 59x100 cm
Tryckmärken, ytskador, obetydligt dukhål
260454
2014-08-25