Gerda Roosval Kallstenius oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

5 000 SEK

ROOSVAL KALLSTENIUS, Gerda (1864-1939): Trädgårdsvy, signerad och daterad Gerda Roosval Kallstenius 89, olja på duk, ca 59x100 cm

Tryckmärken, ytskador, obetydligt dukhål

260454

2014-08-25