Olle Nordberg
2014-08-25
260458
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
NORDBERG, Olle (1905-1986): Flickan i vitt, signerad och daterad Olle Nordberg 48, olja på pannå, ca 38x46 cm