Hans Belllmer etsning

Hans Belllmer etsning
Hans Belllmer etsning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BELLMER, Hans (Tyskland 1902-1975): Komposition, signerad Bellmer, 88/120, etsning, ca 39x29 cm

260464

2014-08-25