Ola Billgren serigrafi

Ola Billgren serigrafi
Ola Billgren serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör med handfat, signerad och daterad Ola Billgren -73, 22/330, färgserigrafi, bladmått ca 43x61 cm, oramad

Zustandsbeschreibung

260471

2014-08-25