Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BILLGREN, Ola (1940-2001): Interiör med handfat, signerad och daterad Ola Billgren -73, 22/330, färgserigrafi, bladmått ca 43x61 cm, oramad
Zustandsbeschreibung
260471
2014-08-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner