Thea Ekström blandteknik

Thea Ekström blandteknik
Thea Ekström blandteknik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EKSTRÖM, Thea (1920-1988): Dansande figurer, blandteknik på pannå, signerad och daterad Ekström -61, dedikation i motiv "Till Oscar", ca 30x60 cm

260472

2014-08-25