Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): Ur Fredmans Epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, ca 41x28 cm

260556

2014-08-26